O programie

Program Women’s Life powstał na bazie oraz jako rozszerzenie założeń programu promującego aktywność fizyczną Women’s Run, który jest prowadzony z powodzeniem od kilku lat. Jego głównym celem jest dostarczenie każdej kobiecie zestawu narzędzi przydatnych w każdym aspekcie życia, poprzez dostarczenie kompleksowej bazy wiedzy połączonej z ciekawymi aktywnościami, które obejmują różnego rodzaju warsztaty, szkolenia i spotkania ze specjalistami i autorytetami w danej dziedzinie, m.in. z zakresu odżywania, rekreacji, mody i urody.

We współpracy z naszymi partnerami przygotowujemy poszczególne działania dostosowane do potrzeb kobiety, zwłaszcza tej pracującej, aby niezależnie od wieku, charakteru pracy, zawodu, mająca rodzinę lub pozostająca w stanie wolnym mogła znaleźć interesujące dla niej elementy programu i aktywnie w nim uczestniczyć.

Program ma charakter rozwojowy, rozszerzający zakres swojej działalności w zależności od potrzeb naszych Partnerów finansujących jego działalność.

Program kierujemy do kobiet poszukujących inspiracji i dodatkowych aktywności w codziennym życiu, pragnących zadbać o siebie i swoich bliskich, zdobywając wiedzę i umiejętności pomocne w różnych dziedzinach życia. Główną grupę docelową projektu stanowią kobiety w wieku 18 – 45 lat, wykształcone, aktywne zawodowo.

Filozofia

Coraz więcej wiemy o tym jak dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Jeść zdrowo i smacznie wcale nie znaczy drogo, dbać o kondycję fizyczną wcale nie musi oznaczać drogiego karnetu w klubie fitness ani treningów, które nie sprawiają nam przyjemności.

To, co odróżnia nasz program od innych to dostarczenie kompleksowej wiedzy teoretycznej, a przede wszystkim praktycznej dzięki organizowanym spotkaniom, m.in. z zakresu zdrowia, mody i urody, dzięki którym każdy będzie mógł zrealizować swoje cele.

W centrum uwagi jest kobieta, która staje się również motywatorem dla swoich bliskich.

Udowodniono, że szczęśliwi i zdrowi ludzie są wydajniejsi i pracowici bez względu na to czy zajmują się domem czy pracują w firmie.

Wszyscy spędzamy znaczną część dnia w pracy. Dla pracodawcy pozytywniejsi, bardziej kreatywni i wydajni pracownicy oznaczają nie tylko niższe koszty opieki zdrowotnej dla systemu, ale również zdrowe i wydajne ciało idzie również w parze z kreatywnością i intelektem. Dlatego naszym programem w pierwszej kolejności pragniemy zachęcić pracodawców bez względu na ilość zatrudnionych pracowników.

Współpraca

Program Women’s Life to unikalne narzędzie zintegrowanej komunikacji marketingowej, które dopasowujemy do wymagań oraz możliwości finansowych Partnera. Szczegółowa oferta zostanie przygotowana na podstawie indywidualnych ustaleń.

Zapraszamy do kontaktu:

Ilona Fijałek
Lider Projektu
ilona.fijalek@abkgrupa.pl

ABK Grupa
tel.: 22 401 22 16

Luty 28th, 2014 by ABK