Women’s Run – biegaj z nami

Każda kobieta, niezależnie od tego kim jest i co robi, chciałaby czuć się młodo, pięknie i atrakcyjnie. Zdrowy styl życia i samoakceptacja to podstawa. Niezbędnym krokiem ku lepszemu samopoczuciu i kondycji zdrowotnej jest rekreacja. Intensywny tryb życia, ograniczenia finansowe, nieregulowany czas pracy i codziennych zajęć często uniemożliwiają kobietom regularne ćwiczenia. Należy jednak pamiętać, że nie ma nic prostszego i przyjemniejszego niż duża dawka ruchu kiedy tylko kobieta ma na to czas i ochotę.

Mowa oczywiście o bieganiu, które jako sprawdzona metoda gwarantuje poprawę kształtu sylwetki i lepszą kondycję. Okazuje się, że panie chcą pracować nad swoją urodą i samopoczuciem, ale brakuje im zwyczajnej motywacji. Taki cel, nakłonienie kobiet do aktywnego wypoczynku, postawiliśmy sobie w kampanii Women’s Run z myślą o potrzebach i pragnieniach warszawianek.

Program Women’s Run ma na celu uświadomienie kobietom jak ważna dla ich zdrowia i samopoczucia jest aktywność fizyczna. Women’s Run kierowany jest do tych kobiet, które chcą zadbać o swoją kondycję fizyczną.

Jest wiele wymówek, którymi panie usprawiedliwiają się same przed sobą. A Ty do której grupy należysz?

NIE MAM CZASU – mam tyle spraw na głowie: praca, obowiązki domowe, rodzina, znajomi etc.

JESTEM ZMĘCZONA – pracuję 8 i więcej godzin dziennie. Potrzebuję odpoczynku na kanapie, w restauracji, klubie.

ZACZYNAM OD JUTRA – dziś nie, ale już niedługo zaczynam nad sobą pracować.

DOBRZE MI TAK JAK JEST – wyglądam dobrze, jestem młoda, więc po co mam tracić czas na trening.

Nieważne do której grupy się zakwalifikowałaś. Posłuchaj swojego głosu rozsądku, który podpowiada: RUSZAJ SIĘ!

Women’s Run to jedyny w swoim rodzaju program, przeznaczony dla kobiet takich jak Ty. Został stworzony po to, abyś była ZDROWA, PIĘKNA i SZCZĘŚLIWA. Ułatwimy Ci początek i pomożemy rozpocząć aktywny styl życia. Grupom nie mniejszych niż 25 kobiet zapewnimy trenera w każdej dzielnicy Warszawy. W weekendy będziesz mogła trenować z innymi osobami. A jeśli wystarczająco dobrze Cię zmotywujemy i będziesz chciała odłączyć się od grupy na indywidualne treningi – nie ma problemu.

Zgłoś swoją gotowość do Women’s Run, a my załatwimy resztę. Spróbuj namówić koleżanki do wspólnego spędzenia czasu (30 minut do 1,5 godziny) na świeżym powietrzu.

Więcej szczegółów na stronie www.womensrun.pl.

Zacznij z nami!

Kwiecień 7th, 2014 by